Artikel op NRC.nl over Not For Profit Art Party tijdens Art Rotterdam

Publiceerdatum:

Tetem deed mee aan de Not For Profit Art Party tijdens Art Rotterdam. NRC.nl schreef een artikel hierover.

„Non-profit organisaties hebben vaak het gevoel dat ze zich moeten afzetten tegen het commerciële gedeelte van de beurs”, vertelt curator Suzanne Wallinga, die Intersections samenstelde. „Terwijl de kloof minder groot is dan het lijkt. Het is een belangrijk debat dat we na afloop van de beurs graag voeren.”

Lees hier het hele artikel.

Laatste in de media

Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst

Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.

BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem

Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.