Bewonersfestival Enschede-Noord op Enschede.nl

Publiceerdatum:

Enschede.nl  vermeldt het Bewonersfestival Enschede-noord met Tetem als een van de locaties

 

Op zaterdag 14 juli aanstaande organiseren bewoners van Enschede Noord voor de derde keer een Bewonersfestival. Het Festival vindt plaats bij Tetem, op het Deppenveld en bij Beien. Een speciale Festivalbus (met conducteur) pendelt tussen de locaties heen en weer. Er zijn ook speciale Festivalhaltes op andere plekken in de wijk om het voor iedereen mogelijk te maken te komen en zoveel mogelijk van het Festival mee te maken.

 

Lees hier het hele artikel

Laatste in de media

Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst

Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.

BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem

Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.