Evensi: Mini-Maker Festival Hengelo

Publiceerdatum:

Schuilt er in jou een uitvinder, maker of doe-het-zelver?  Het Mini Maker Festival is een belevenis voor jong en oud! Het is een festival voor iedereen die geïnteresseerd is in nieuwe ontdekkingen, creativiteit, vindingrijkheid en techniek. Lijkt het je leuk om kennis te maken met uitvinders, kunstenaars en makers? Kom dan op woensdagmiddag 22 mei naar het Mini Maker Festival in Hengelo! Je kunt niet alleen dingen bekijken, maar vooral ook zélf dingen bedenken, doen en maken! Ontdek welke nieuwe technieken er allemaal zijn en welke oplossingen die kunnen bieden, bijvoorbeeld op het gebied van duurzaamheid. Ervaar en beleef op welke manier kunst, wetenschap en techniek samen tot spannende creaties leiden. 

Lees hier het hele artikel.

Laatste in de media

Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst

Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.

BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem

Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.