Co-productie met partners:
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Co-productie met partners:
Maker Festival Twente op YouTech
Publiceerdatum:

Maker Festival Twente op YouTech:
Ontdek wat verschillende makers te bieden hebben op het gebied van techniek, duurzaamheid, bouw, textiel, food, kunst, technologie en meer! Dit jaar laat het festival zich inspireren door de grote Leonardo DaVinci.
Laatste in de media
Publiceerdatum dinsdag 9 mei 2023
Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst
Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.
Publiceerdatum dinsdag 10 januari 2023
BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem
Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.
Blijf op de hoogte
Bezoekadres
Tetem
Stroinksbleekweg 16
7523 ZL Enschede
053 - 23 08 791
tetem@tetem.nl