Co-productie met partners:
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Co-productie met partners:
Nemo Kennislink over The Big Draw
Publiceerdatum:

Nemo Kennislink over The Big Draw tijdens het Weekend van de Wetenschap:
Op de zondagmiddag van het Weekend van de Wetenschap onderzoekt TETEM de invloed van ontwerpregels binnen een samenwerking met een spel van menselijke interactie, kaders en generatieve systemen. Tijdens deze The Big Draw-workshop word je uitgedaagd tot een spel van menselijke interactie, kaders en generatieve systemen. Durf jij het experiment aan?
Laatste in de media
Publiceerdatum dinsdag 9 mei 2023
Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst
Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.
Publiceerdatum dinsdag 10 januari 2023
BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem
Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.
Blijf op de hoogte
Bezoekadres
Tetem
Stroinksbleekweg 16
7523 ZL Enschede
053 - 23 08 791
tetem@tetem.nl