Co-productie met partners:
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Maakplaatsen, generators, MFT & kids
Co-productie met partners:
OverUIT: Je ogen uitkijken bij het Maker Festival
Publiceerdatum:

Maker Festival Twente als uitgaanstip door OverUIT, dé uitgaansservice voor Overijssel, Noord-Brabant en Gelderland:
In het weekend van 28 en 29 mei 2016 kun je bij de Performance Factory in Enschede je ogen uitkijken bij het Maker Festival. Maker Festivals zijn festivals van en voor inventiviteit, creativiteit en vindingrijkheid die de “makers” in de schijnwerpers zetten. Deze festivals vinden over de hele wereld plaats. Zo ook in Nederland in o.a. Groningen, Amsterdam, Eindhoven en sinds 2013 ook in regio Twente. In 2016 is er weer een nieuwe editie van Maker Festival Twente (MFT) in Enschede op een prachtige locatie in hartje stad: Performance Factory.
Laatste in de media
Publiceerdatum dinsdag 9 mei 2023
Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst
Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.
Publiceerdatum dinsdag 10 januari 2023
BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem
Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.
Blijf op de hoogte
Bezoekadres
Tetem
Stroinksbleekweg 16
7523 ZL Enschede
053 - 23 08 791
tetem@tetem.nl