Vandaag op Stap: 100 jaar Grafiek

Publiceerdatum:

De tentoonstelling 100 jaar Grafiek uit een particuliere collectie deel II als tip op Vandaag op Stap:

100 jaar Grafiek uit een particuliere collectie II - In het kader van de Maand van de Grafiek 2016 toont Tetem wederom grafiek uit een particuliere collectie: de collectie Wilploo, Enschede. In vervolg op de tentoonstelling onder dezelfde titel in oktober 2013, wordt grafiek getoond uit overwegend de na-oorlogse periode, gecombineerd met enkele oudere werken waaronder een unieke kleine ets van Jan Toorop, voorzien van een door hem handgeschreven opdracht. Er is ook werk te zien van o.a. Horst Antes (geïnspireerd door gedichten van Cesare Pavese), Serge Vandercam, Cees Andriessen, Arno Kramer, Frans Baake, Rudi Bastiaans en Merlijne Marell.

Lees verder

Laatste in de media

Tubantia: Maker Festival Twente laat kinderen een beeld vormen van hun toekomst

Kinderen kunnen tijdens een meerdaags festival in Enschede (4 t/m 7 mei) en de Maakdag Festivals in elke Twentse gemeente (1 t/m 31 mei) kennismaken met maken en techniek. Terwijl ze dit doen, leren ze vaardigheden die helpen om een beeld te vormen van hun toekomst. Lees hier het hele artikel.

BOK: Abner Preis’ augmented reality in Tetem

Abner Preis is een in Amsterdam gevestigde kunstenaar die met tal van verschillende media werkt: performances, video, tekeningen en foto’s waarmee hij net zo goed een beeldende verhalenverteller als een verhalende beeldmaker genoemd kan worden. Zijn werken kunnen ook gezien worden als een reflectie op onze tijd; de consumptiemaatschappij, geweld, protest en revolutie. Klik hier voor het volledige artikel.